
IE3 elektrimootorid
YE3 seeria IE3 suure-tõhususega kolme-faasilised asünkroonmootorid
Raami suurus: 63-400
Väljundvõimsus : 0,18-500 kW
Nimipinge: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid ie3 elektrimootorite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kvaliteetseid-ie3 elektrimootoreid. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
| YE3 seeria IE3 suure-tõhususega kolme-faasilised asünkroonmootorid | |
| Raami suurus | 63-400 |
| Väljundvõimsus | 0,18-500 kW |
| Nimipinge | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S1 |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP55, IP56 |
| Jahutusmeetod | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -40 kraadi Muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Orav{0}}Puur |
| Standardne | IEC60034, IEC mootorid |
| Eff. Klass | IE3 kõrge-tõhusus |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
YE3-seeria kolme-faasiline asünkroonne vahelduvvoolumootor (IE3) on kooskõlas kõrge efektiivsuse standardiga (IE3).
YE3-seeria mootorid, mille paigaldusmõõtmed vastavad standardile IEC60034, sellel on head omadused, nagu optimaalne struktuur, atraktiivne välimus, madal müratase, kõrge efektiivsus, kõrge kaitseklass ja kõrge isolatsiooniklass. YE3-seeria mootoreid saab laialdaselt kasutada mitmesugustes üldkasutatavates masinates, nagu ventilaatorid, pumbad, tööpingid, kompressorid, transport ja nii edasi.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust


Kuum tags: ie3 elektrimootorid, Hiina ie3 elektrimootorite tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist









