
Y-H-seeria kolme-faasi laevamootorid
Y-H-seeria kolme-faasi laevamootorid
Sertifikaat: ülemaailmne klassifikatsioonisertifikaat
Raami suurus: 80-400
Väljundvõimsus : 0,55-450 kW
Nimipinge: 380 V, 440 V, muud pinget saab kohandada
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid y-h-seeria kolme-faasiliste laevamootorite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kvaliteetseid-h-seeria y-h-seeria kolme-faasilisi laevamootoreid. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
Y-H-seeria kolme-faasi laevamootorid |
|
| tunnistus | Ülemaailmne klassifikatsioonisertifikaat |
| Raami suurus | 80-400 |
| Väljundvõimsus | 0,55-450 kW |
| Nimipinge | 380 V, 440 V, muud pinget saab kohandada |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F ,H |
| Kohustus | S1, muud kohustust saab kohandada |
| Kaitseklass | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Jahutusmeetod | IC411, muud jahutusmeetodit saab kohandada |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur |
Ümbritsev temperatuur: -0 kraadi -45 kraadi |
| Kõrgus merepinnast | 0 m |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Orav{0}}Puur |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
- Y-H-seeria laeva kolme-faasiline asünkroonmootor, sobib erinevate masinate (nt pumbad, ventilatsioon, separaatorid, hüdromasinad ja muud abiseadmed) juhtimiseks laevadel. Selle eeliseks on kõrge efektiivsus ja suur käivitusmoment ning 11 ülemaailmset sertifikaati.
- Toote funktsioon:Niiskuskindel, hallitusekindel, soola{0}}pihustuskindel, korrosioonikindel
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust



Kuum tags: y-h-seeria kolmefaasilised-laevamootorid, Hiina y-h-seeria kolmefaasilised-laevamootorite tootjad, tarnijad, tehas
YR-seeria madalpinge libisemis{0}}rõngas vahelduvvoo...
YVF-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootor
YG-seeria vahelduvvoolumootorid lauarulli jaoks
YZR YZ-seeria asünkroonmootorid kraanadele ja metall...
YGFFB265-TH kliendispetsiifilised mootorid lauarulli...
VHS-seeria vertikaalse õõnesvõlliga elektrimootorid
Küsi pakkumist




