
IE4 asünkroonmootorid
YE4 seeria IE4 ülimalt tõhusad energiasäästlikud elektrimootorid
Raami suurus: 80-400
Väljundvõimsus : 0,75-500 kW
Nimipinge: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid ie4 asünkroonmootorite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siit meie tehasest Hiinas valmistatud kvaliteetseid ie4 asünkroonmootoreid. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
YE4 seeria IE4 ülimalt tõhusad energiasäästlikud elektrimootorid |
|
| Raami suurus | 80-400 |
| Väljundvõimsus | 0,75-500 kW |
| Nimipinge | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S1 |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP55, IP56 |
| Jahutusmeetod | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -40 kraadi Muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Orav{0}}Puur |
| Standardne | IEC60034, IEC mootorid |
| Eff. Klass | IE4 Super Premium Efficiency |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
YE4-seeria kolme-faasiline asünkroonne vahelduvvoolumootor (IE4) on kooskõlas Super Premium Efficiency standardiga (IE4), mis on sätestatud GB 18613-2012 sätetes "väikeste ja keskmise suurusega -kolmefaasiliste asünkroonmootorite energiatõhususe piirnorm ja energiatõhususe reiting".
See mootor kasutab suurepäraseid tooraineid ja on läbinud optimeeritud disaini. Järelikult näitab see suuremat efektiivsust. YE4 seeria mootorid
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust



Kuum tags: ie4 asünkroonmootorid, Hiina ie4 asünkroonmootorite tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist









