
IE2 vahelduvvoolumootorid
YE2-seeria IE2 suure-tõhususega kolme-faasilise vahelduvvoolu induktsioonmootorid
IE2 vahelduvvoolumootorid
YE2-seeria IE2 suure-tõhususega kolme-faasilise vahelduvvoolu induktsioonmootorid
Raami suurus: 63-355
Väljundvõimsus : 0,12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid ie2 vahelduvvoolumootorite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kvaliteetseid ie2 vahelduvvoolumootoreid. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
| YE2-seeria IE2 suure-tõhususega kolme-faasilise vahelduvvoolu induktsioonmootorid | |
| Raami suurus | 63-355 |
| Väljundvõimsus | 0,12-315 kW |
| Nimipinge | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S1 |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP54, IP55, IP56 |
| Jahutusmeetod | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -40 kraadi Muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Orav{0}}Puur |
| Standardne | IEC60034, IEC mootorid |
| Eff. Klass | IE2 kõrge-tõhusus |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
YE2-seeria kolme-faasiline asünkroonne vahelduvvoolumootor (IE2) on kooskõlas GB 18613-2012. aasta energiatõhususe piirangu ja energiatõhususe piiranguga (IE2) väikeste ja keskmise suurusega -kolmefaasiliste asünkroonmootorite kolmanda tõhususe standardiga. Ja selle disaini efektiivsuse tõstmine on kooskõlas riigi nõuetega töötleva tööstuse energiasäästu ja tarbimise vähendamise osas.
YE2 seeria mootorid, mille paigaldusmõõtmed vastavad standardile IEC60034, sellel on head omadused, nagu optimaalne struktuur, atraktiivne välimus, madal müratase, kõrge efektiivsus, kõrge kaitseklass ja kõrge isolatsiooniklass. YE2-seeria mootoreid saab laialdaselt kasutada mitmesugustes üldkasutatavates masinates, nagu ventilaatorid, pumbad, tööpingid, kompressorid, transport ja nii edasi.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust



Kuum tags: ie2 vahelduvvoolumootorid, Hiina ie2 vahelduvvoolumootorite tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist









