
Jahutusmeetod IC511 kõrgepinge libisemis{1}}rõngas vahelduvvoolu mootorid
Kõrgepinge libisemine{0}}Rõngas vahelduvvoolumootorite jahutustüüp: IC511
Raami suurus: 450-1120
Väljundvõimsus : 185-15000 kW
Nimipinge: 3000 V - 13800V, madalpinget saab kohandada
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid jahutusmeetodiga ic511 kõrgepinge slip{3}}ring vahelduvvoolumootorite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas toodetud kvaliteetseid-jahutusmeetodiga ic511 kõrgepinge{7}}vahelduvvoolumootoreid. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
Kõrgepinge libisemine{0}}Rõngas vahelduvvoolumootorite jahutustüüp: IC511 |
|
| Raami suurus | 450-1120 |
| Väljundvõimsus | 185-15000 kW |
| Nimipinge | 3000 V - 13800V, madalpinget saab kohandada |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S1 |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP54, IP55, IP56 |
| Jahutusmeetod | IC511 |
| Paigaldamine |
B3 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -40 kraadi Muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis |
100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori tüüp | Libise{0}}rõngasrootor, haava-rootor |
| Standardne | IEC60034 |
|
Mootori mõõtmeid saab kohandada |
|
Toote ülevaade:
Kõrgepinge libisemis{0}}ring vahelduvvoolumootorite jahutustüüp: IC511 (haava- rootormootorid) vastab IEC 60034 standarditele. Jahutustüüp: õhk-õhkjahutus .
Selle mootori korpuse struktuur on terasplaadist keevitatud konstruktsioon, mille mootori sees on jahutuskanalid. Selle struktuuri eeliseks on see, et mootorit saab toota standardsuuruses või kohandada vastavalt kasutaja nõudmistele. Seda tüüpi mootor on kompaktne ja seda kasutatakse tavaliselt kohtades, kus ruumi on suhteliselt vähe.
Mootori üksikasjalike parameetrite ja jooniste saamiseks võtke meiega ühendust.
Kuum tags: jahutusmeetod ic511 kõrgepinge slip-ring vahelduvvoolumootorid, Hiina jahutusmeetod ic511 kõrgepinge libisemine-ring vahelduvvoolumootorite tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist










