
ZZJ-seeria alalisvoolumootorid tõstmiseks ja metallurgiatöödeks
ZZJ-seeria alalisvoolumootorid tõstmiseks ja metallurgiatöödeks
Raami suurus: 802-824
Väljundvõimsus : 3,75-500 kW
Armatuuri pinge: 160 V - 600V
Väljapinge: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks juhtivaid tõste- ja metallurgiaseadmete zzj-seeria alalisvoolumootorite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kõrgekvaliteedilisi-ZJ-seeria alalisvoolumootoreid tõste- ja metallurgiatööstuses. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
ZZJ-seeria alalisvoolumootorid tõstmiseks ja metallurgiatöödeks |
|
| Raami suurus | 802-824 |
| Väljundvõimsus | 3,75-500 kW |
| Armatuuri pinge | 160 V - 600V |
| Välja pinge | 180 V - 400V |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S2, S3, muud kohustust saab kohandada |
| Kaitseklass | IP23, IP44 |
| Jahutusmeetod | IC06, IC17, IC37 |
| Paigaldamine | B3,B35,B5,V1 |
| Ümbritsev temperatuur | -30 kraadi -40 kraadi, muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne, muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Standardne | IEC60034 |
| Mootori mõõtmeid saab kohandada | |
Toote ülevaade:
- ZZJ-800/ ZZJ-900 seeria tõste- ja metallurgiline alalisvoolumootor on teatud tüüpi alalisvoolumootor, mida kasutatakse metallurgias ja tõstmiseks ning mis on saadaval terase valtsimismasinate, kraanade, liftide ja elektriliste ekskavaatorite jms jaoks.
- Mootoritel on väiksem inertsimoment (GD), suurem ülekoormusvõime ja kiirem kiirusreageerimine, nii et on võimalik läbida sagedasi käivitamisi, pidurdamisi ja korduvaid pöörlemissuundi. Lisaks on mootorid töökindlad, reguleerivad hästi kiirust ja neid saab sobivalt kasutada ka türistori jätkuvaltsitud toiteallikatel.
- Tugev ühtne ümmargune raami struktuur on väga vastupidav põrutustele.
- Kõik mähised on vaakumsurve immutatud klassi F isolatsiooniga,
- moodustada lamineeritud südamikest terviklik konstruktsioon, tagades kõrge dielektrilise stabiilsuse
- ja suurepärane soojuse hajutamine. Pealegi ühendus armatuuri mähise vahel
- ja segmendi tõusutorusid kasutatakse TIG-keevitusel (inertgaasiga volfram keevitatakse),
- parandades seeläbi elektro{0}}mehaanilist töökindlust.
- Esitus
- Konstruktsiooni põhitüüp on horisontaalne jala-kinnitus ja 2 võlli-otsa
- on 1:10 kitsenevad. Klemmikarp asub vaadatuna mootori paremal küljel
- peaajamist.
- Hinnang, jõudlus ja paigaldusmõõtmed vastavad standardile
- IEC väljaandest 34-13 (väljaanne 1980) Veski abimootori spetsifikatsioon,
- ja riiklik standard GB5227 veski abi alalisvoolumootori spetsifikatsioon.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust

Kuum tags: zzj-seeria alalisvoolumootorid tõste- ja metallurgiatööstusele, Hiina zzj-seeria alalisvoolumootorid tõste- ja metallurgiatööstusele, tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist









