
YG-seeria vahelduvvoolumootorid lauarulli jaoks
YG-seeria vahelduvvoolumootor lauarulli jaoks
Raami suurus: 112-225
Väljundvõimsus : 0,3-15 kW
Nimipinge: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Isolatsiooniklass: F või H
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks juhtivaid lauarulli yg-seeria vahelduvvoolumootorite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kõrgekvaliteedilisi-yg-seeria vahelduvvoolumootoreid lauarulli jaoks. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
YG-seeria vahelduvvoolumootor lauarulli jaoks |
|
| Raami suurus | 112-225 |
| Väljundvõimsus | 0,3-15 kW |
| Nimipinge | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S5-40%, inverteri tollimaksu, VFD tollimaksu saab kohandada |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP55, IP65 |
| Jahutusmeetod | IC410, muud jahutusmeetodit saab kohandada |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -50 kraadi, muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Orav{0}}Puur |
| Standardne | IEC60034, IEC mootorid |
| Pooluste arv | 4-20P |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
- YG-seeria kolmefaasilised{0}}-seeria mootorid rulllauale on uus põlvkond, mis põhinevad JG2-seeria mootoritel. Selle kõikehõlmav jõudlus on võrreldav sarnaste rahvusvaheliselt müüdavate toodetega. Neil on järgmised omadused:
- YG-seeria mootorite paigaldusmõõtmed vastavad IEC standardile. Korpuse kaitseaste on IP54.Jahutuse tüüp on IC410. Nimipinge on 380 V. Nimisagedus on 50 Hz. Klemmikarp asub mootorite vasakul küljel võlli pikendusest vaadatuna. Mootoritel on täielikult maandatud klemmkarp ja 6 mahutavus. ühendus.
- YG-seeria mootoreid saab lõppkasutuse järgi liigitada YGa ja YGb tüüpideks. YGa mootoritel on suur blokeerimismoment, madal blokeerimisvool, kõrge dünaamiline konstant, pehmed mehaanilised omadused jne ning need on võimelised sageli käivitama, pidurdama ja tagurdama. Mootoreid kasutatakse peamiselt metallurgiatööstuses töölaudade rulliku käitamiseks ja sarnastes töötingimustes. YGb mootoritel on suur võimsus, kõrge kasutegur, lai reguleeritav kiirusvahemik, kõvad mehaanilised omadused jne. Mootoreid kasutatakse peamiselt metallurgiatööstuses ja sarnastes töötingimustes transpordilaudade rullikute juhtimiseks.
- YGa mootorid on isolatsiooniklassiga H ja selle nimikoormuse tüüp on S5, mis valitakse vastavalt lukustusmomendile ja dünaamilisele konstandile koos töötsükliga. FC tähistab töötsüklit ja FC on 15%, 25%, 40% või 60%. YGa mootorite võimsus tehniliste andmete tabelis on kavandatud pideva töö tingimustes ja ainult viitamiseks.
- YGb mootoritel on isolatsiooniklass F ja nimikoormuse tüüp on S1, mis valitakse pideva töö võimsuse tingimustes.
- YG-seeria mootoreid saab reguleerida inverteriga. YGa mootoreid saab reguleerida vahemikus 20 kuni 80 Hz ja YGb mootoreid saab reguleerida vahemikus 5 kuni 80 Hz. Võtke ühendust meie tehnilise osakonnaga, kui vajate muid andmeid, mis erinevad tehniliste andmete tabelist.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust


Kuum tags: yg-seeria vahelduvvoolu mootorid lauarulli jaoks, Hiina yg-seeria vahelduvvoolu mootorid lauarullide tootjatele, tarnijatele, tehastele
Küsi pakkumist










