
YVF-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootor
YVF-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootor
Raami suurus: 63-355
Väljundvõimsus : 0,12-315 kW
Nimipinge: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimisagedus: 0-50 Hz, 50-100 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks juhtivaid yvf-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootorite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas toodetud kvaliteetset-ivf-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootorit. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
YVF-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootor |
|
| Raami suurus | 63-355 |
| Väljundvõimsus | 0,12-315 kW |
| Nimipinge | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimisagedus | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S1, Inverter Duty, VFD Duty |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP55, IP56 |
| Jahutusmeetod | IC416, ventilaatori sundjahutus |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -40 kraadi Muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis |
100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Orav{0}}Puur |
| Standardne | IE2 kõrge-tõhusus |
| Eff. Klass | IE1 |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
YVF-seeria kolmefaasilised asünkroonmootorid (muutuva sagedusega mootor, sagedusmuunduri mootor, VFD asünkroonmootor), mis sobivad metallurgia-, keemia-, tekstiili-, apteegi-, trüki-, pakkimis- ja toiduainetööstuses masinatel või seadmetel, mille abil on vaja reguleeritavat kiirust, nagu ventilaator, pump, arvjuhtimismasin, töötluskeskus jne.
YVF-seeria kolmefaasilised{0}}asünkroonmootorid on toodetud vastavalt ISO 9001 standarditele. YVF-seeria kolmefaasilised asünkroonmootorid vastavad standarditele IEC60034 ning vastavad ja ületavad ka AS/NZS 1359.5:2004 energiatõhususe miinimumnorme.
YVF-seeria kolmefaasilised{0}}asünkroonmootorid pakuvad kõrget efektiivsust, madalat müra, madalat vibratsiooni ja kõrget lukustatud pöördemomenti.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust



Kuum tags: yvf-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootor, Hiina yvf-seeria muutuva sagedusega asünkroonmootorite tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist










