
Y YKK YKS-seeria kõrgepinge orav{0}}puurelektrimootorid
Y YKK YKS-seeria kõrgepinge orav{0}}puurelektrimootorid
Raami suurus: 355-1120
Väljundvõimsus : 185-15000 kW
Nimipinge: 3000 V - 13800V
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid y ykk yks-seeria kõrgepinge orava{2}}elektrimootorite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kõrge -klassi ykk yks-seeria kõrgepinge orava-puuriga elektrimootoreid. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
|
Y YKK YKS-seeria kõrgepinge orav{0}}puurelektrimootorid |
|
| Raami suurus | 355-1120 |
| Väljundvõimsus | 185-15000 kW |
| Nimipinge | 3000 V - 13800V |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S1 |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP55, IP56 |
| Jahutusmeetod | IC611, IC616, IC666, IC37A86, IC511, IC01 |
| Paigaldamine | B3,V1 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -40 kraadi, muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori tüüp | Orav{0}}Puurirootor |
| Standardne | IEC60034 |
|
Mootori mõõtmeid saab kohandada |
|
Toote ülevaade:
Y,YKK,YKS-seeria kõrgepinge orav{0}}puur-asünkrootor (orava{1}}puurrootor) vastab IEC 60034 standarditele. Jahutustüüp: õhk-õhkjahutus, õhk-vesijahutus.
Orav-Puurirootor on kasutajatele saadaval kahe valiku vahel: valatud alumiiniumist orava-puurrootor ja vaskvarrastega oravarootor-.
Sellel mootoril on modulaarne konstruktsioon, mis muudab selle kasutamise ja hooldamise mugavaks. Pärast meie ettevõtte optimeeritud disaini on parandatud mitmesuguseid parameetreid, nagu mootori energiatõhusus, ja mootori efektiivsus on jõudnud IE4 energiatõhususe tasemeni, mis tagab kasutajatele energia säästmise.
Seda tüüpi mootoreid kasutatakse peamiselt üldotstarbeliste{0}}seadmete (nt veepumpade ja ventilaatorite) juhtimiseks.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust


Kuum tags: y ykk yks seeria kõrgepinge orav-puurielektrimootorid, Hiina y ykk yks seeria kõrgepinge orav-puuri elektrimootorite tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist











