
YZR YZ-seeria asünkroonmootorid kraanadele ja metallurgiarakendustele
YZR YZ-seeria asünkroonmootorid kraanadele ja metallurgiarakendustele
Raami suurus: 112-400
Väljundvõimsus : 1,6-200 kW
Nimipinge: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimisagedus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid yzr yz-seeria asünkroonmootorite tootjaid ja tarnijaid kraanade ja metallurgiarakenduste jaoks Hiinas. Tere tulemast ostma meie tehasest Hiinas valmistatud kvaliteetseid-yzr yz-seeria asünkroonmootoreid kraanade ja metallurgiaseadmete jaoks. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga.
| YZR YZ-seeria asünkroonmootorid kraanadele ja metallurgiarakendustele | |
| Raami suurus | 112-400 |
| Väljundvõimsus | 1,6-200 kW |
| Nimipinge | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimisagedus | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolatsiooniklass | F või H |
| Kohustus | S2, S3, S4, S5 Muud kohustust saab kohandada |
| Kaitseklass | Täiesti suletud tüüp, IP55 |
| Jahutusmeetod | IC411, IC410, muud jahutusmeetodit saab kohandada |
| Paigaldamine | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ümbritsev temperatuur | -20 kraadi -50 kraadi, muud temperatuuri saab kohandada |
| Kõrgus merepinnast | Vähem kui 1000 m või sellega võrdne Muud kõrgust saab kohandada |
| Staatori mähis | 100% puhas vask vaakumsurveimmutusega (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), kütteseade on saadaval nõudmisel | |
| Rootori mähis | Haava-rootor, 100% puhas vask |
| Standardne | IEC60034, IEC mootorid |
| Pikka võlli saab kohandada | |
Toote ülevaade:
YZR- ja YZ-seeria keritud rootoriga kolme{0}}faasiline asünkroonmootor tõstmiseks ja metallurgiaks sobib tõstemasina ja muude sarnaste seadmete jõuajamiks, millel on suur ülekoormusvõime ja mehaaniline tugevus, ning sobib ka lühiajaliseks-või katkendlikuks tööks, sagedase käivituse, pidurdamise ja ilmse põrutuse ja löökidega seadmetele.
Mootori võimsusaste ja paigaldusmõõtmed vastavad IEC 72 soovitatud standardile; korrelatsioon võimsusastme ja paigaldusmõõtmete vahel on sarnane Jaapani JEM1202 ja Saksamaa DIN42681-ga, millest enamikku saab vahetada. YZR-seeria mähitud rootoriga kolmefaasiline asünkroonmootor metallurgia ja tõstetööde jaoks on kooskõlas kutsestandardi JB/T10105-1999 spetsifikatsiooniga ja YZ-seeria orav-puurirootori kolmefaasiline asünkroonmootor metallurgia ja tõste jaoks on kooskõlas professionaalse standardiga.
Täpsemate mootorite tehniliste andmete ja mõõtmete saamiseks võtke meiega ühendust





Kuum tags: yzr yz-seeria asünkroonmootorid kraanade ja metallurgiarakenduste jaoks, Hiina yzr yz-seeria asünkroonmootorid kraanade ja metallurgiarakenduste tootjatele, tarnijatele, tehastele
Küsi pakkumist









